top of page

המלצות

תודה רבה לכל הלקוחות הנפלאים שלנו על המילים החמות.

אנחנו תמיד לשרותכם.

עו"ד טל שרון

אני מכירה את רחלי כבר הרבה זמן, אבל לאחרונה יצא לי לעבוד איתה על תיק מקצועי משותף. רחלי מקצועית, יסודית, סבלנית ושולטת בצורה נפלאה במה שנדרש. פשוט תענוג לעבוד איתה

א. ר.

ברצוני להודות לך מקרב לב על המלצתך הנבונה והמצוינת. לאחר עבודה מורכבת ומאומצת רו"ח רחלי קוממי הכינה חוות דעת ברמה הגבוהה ביותר, בה הפגינה מקצוענות ברמה מאוד גבוהה, הקפדה על כל הפרטים הקטנים, סובלנות ויכולת הקשבה. מעבר לעובדה שהיא אשת מקצוע מהמדרגה הראשונה, היא גם מתאפיינת ביחסי אנוש מצוינים. מי ייתן וכל רואי חשבון יזכו להיות כמותה. אין לי שמץ של ספק, שהעבודה שהיא עשתה תקדם אותי בעז"ה במהלכים המשפטים שאני מנהל.

בכבוד רב.

רותי שניאורסון

אנחנו עובדים עם רחל קוממי וצוות המשרד כבר מספר שנים.

אין ספק שלרחל יש תרומה משמעותית להצלחה העסקית של PMsphere,

העובדה שיש גורם מקצועי שמטפל בכל נושא הכספים, החשבונות והתשלומים, מאפשרת לנו להתעסק בבנייה ופיתוח השירותים של PMsphere, ובהרחבת העסק שלנו.

תענוג לעבוד עם משרד כל-כך מקצועי, עם צוות שזמין וקשוב לכל שאלה, שיודע לעזור ולהכווין, גם בשעות לא שגרתיות, והכל עם חיוך ומתוך כוונה אמיתית לתת שירות.

תודה ענקית!

בעז דנילוב

לעונג לי ולכבוד להמליץ בחום על רחלי.  רחלי היא אשת מקצוע מעולה, אינטליגנטית, רחבת אופקים, והגונה.  העבודה עם רחלי נעימה ביותר. רחלי בעלת יכולות בינאישיות גבוהות ביותר, אכפתיות רבה שבאה לידי ביטוי בעבודה דקדקנית עבור לקוחותיה.

רויטל קלאוס

אני רוצה להמליץ בחום על רואת החשבון חגית ליברמן פלס. השירות המקצועי והאישי שקיבלתי הוא יוצא דופן. חגית היא אשת מקצוע מצוינת ואמינה. חגית וצוות המשרד תמיד זמינים לשאלות, מספקים ייעוץ מדויק ומותאם אישית, ודואגים שכל התהליכים יתבצעו בצורה חלקה ויעילה. כאחת שחששה להיות עצמאית, אני מרגישה שאני במקום בטוח ויכולה להיות רגועה בכל מה שקשור להתנהלות הפיננסית שלי ומול הרשויות. כל אנשי הצוות במשרד משרים אווירה נעימה ותומכת, ועוזרים בכל שלב של הדרך. ממליצה בקלות לכל מי שמחפש רואה חשבון אמין ומקצועי.

 

עדה יעקובוביץ

אני עובדת עם רואת חשבון חגית ליברמן פלס והצוות שלה מעל 15 שנים. בכל שנות עבודתנו המשותפת אני חווה שירות יוצא דופן: המקצוענות, הידע העשיר, המענה המקצועי והמדויק לכל שאלה, הזמינות, היחס האישי, החם והמשפחתי ונכונות לעזור תמיד מצד חגית וכמובן מצד כל הצוות של המשרד. ותמיד בגובה העיניים, צניעות ומקצועיות בלתי מתפשרת.  משרד רואי חשבון מקצועי ואמין. צוות שתמיד אפשר לסמוך עליו.

מאחלת לכם להמשיך לצמוח ולהצליח ומאחלת לנו עוד שנים רבות של עבודה משותפת.

בתודה והערכה רבה.

אלון שטרהל

חגית משמשת כרו״ח של חברתנו כבר מספר שנים רב, אנו לא זזים בלי להתייעץ איתה בכל נושא. אי אפשר שלא להתפעל מהידע, הקשב והנכונות לעזור תמיד וכשצריך יודעת לחבר אותנו למומחים בכל תחום. ממליצים בחום.

טליה כ.

חגית ורחלי מלוות אותי באופן אישי וצמוד, הן תמיד צעד קדימה בכל הנוגע להתנהלות מול הרשויות.

אני מרגישה שיש עם לדבר בכל עניין עם תשובות מקצועיות מקיפות. תודה רבה, ממליצה בחום.

A. A.

Racheli is the most reliable person I have ever met. If you work with her you are in very good hands. She has broad experience and is very service oriented and motivated to help her clients. I am a happy client!

B. D.

I am pleased and honored to recommend strongly Rachel. Rachel is an excellent professional woman, intelligent, open-minded and honest. 

bottom of page